Девайси

Цей допис має більш дискусійний характер. Можливо колись тут буде невеличка аудиторія, якій буде цікаво хто я, на чому працюю чи що потрібно для роботи. Допоможуть відслідковувати прогрем, або давати поради про те, як можна досягти ефективного робочого місця меншим бюджетом, тощо.

Телефон

Якось так історично склалось, що телефон був моїм помічсником ще до того як це стало майнстрімом, читав пошту я ще на телефонах, де пошттовий клієнт був java додатком, а крім звичайних меседжів було встановлено і перші месенджери. Фотографувати доводиться переважно якісь підключення, лічильники, кота, тому суттєвих вимог до камери в мене немає, а ось якість і надійність – показник доволі значущий. Саме так в далекі часи в мене з’явився sharp aquos s2 – справжній японець з 4 гігами оперативи, та безмежним на свій час диском, на 64 чи навіть 128 гб… які я так і не використав до моменту, поки його не розбив. В сервісі моїх знайомих мені дали на підміну iphone 6s, який я потім викупив і так я став яблокоманом.

Зараз в мене теж айфон, якому вже 4й рік, але мені його вистачає і він мене повністю влаштовує, можливо колись це зміниться, але для роботи і спілкування більше і не треба.

 

Комп’ютер

Мій поточний комп’ютер з’явився завдяки акції, сильної потреби в ньому не було (принаймні так здавалось поки він не з’явився), він не самий потужний, йому вже 4 роки, але й задачі не вимогають надпотуності і сучасності.
Це

Gigabyte z390d

Core i7 9700K

HyperX 64Gb kit

nmve Samsung 980/512 Gb

HDD Seagate 8Tb

GTX 1080Ti 11Gb

Окремий бюджет мав блок живлення і охолодження, дорого, ну прям дуже… (як на мої минулі купівлі) БЖ Seasonic, модульний з 14см вентиляторов, а охолодження проца – DeepCool з кулером BeQuit!

Я не хочу жалітись скільки грошей віддав за ці два елементи, але вони вартували кожного витрачинного цента. Бо виявилось, що БЖ з низькими обертами +охолодження ветиляторвом до 22дБ і функцією FAN-stop на відеокарті роблять мій комп тихішим за ноутбук, а робота за абсолютно тиші не дратує і не відволікає. Хоча, як бути завсім чесним, перший час я хвилювався через відсутність сторонніх шумів у кімнаті.

 

Мій основний комп’ютер не виключапється близько 10 років, не рахуючі поодинокі ТО, переїзди і апгрейди, ах да ще блекаути. Він перетворився на такий собі домашній сервер, де можна тримати некритичну (в плані доступності) інформацію. Працює це все (несподівано) на MS Windows 11pro, на англійській мові і з чесною наліпкою і купленою ліцензією.